Oferta

Strony internetowe

Doradzimy odnośnie funkcjonalności i najlepszych rozwiązań, a nastepnie wykonamy najbardziej nietypową stronę internetową. Tworzone przez nas strony wyposażone są w intuicyjny panel administracyjny, dzięki któremu aktualizacja zawartości jest prosta i bezproblemowa. Strony przygotowujemy w taki sposób aby każdy element zawartości mógł być poźniej zmieniony samodzielnie bez naszej ingerencji.

Integrujemy także strony internetowe z portalami społęcznościowymi, tworzymy zaawansowane aplikacje używając API FaceBook a także tworzymy mobilne wersje stron www.

 

Portale internetowe i aplikacje biznesowe

Zaczynamy od sprecyzowania wymagań takiej aplikacji równocześnie projektując architekturę systemu. Na tym etapie jest to bardzo ważne ponieważ każda koncepcja musi zostać zweryfikowana pod względem wykonalności i niezawodności. Brzmi to troche zawile, ale to właśnie nasza w tym głowa aby przełożyć cały pomysł w sprawnie działającą aplikację

 

Aplikacje pod windows

Tworzymy aplikacje typu desktop (uruchamiane bezpośrednio na komputerze w środowisku windows) używając technologii .NET i JAVA. Możemy także łączyć aplikacje desktop razem ze stronami www tak by możliwa była wzajemna wymiana danych.

 

Outsourcing projektów

Od kilku lat tworzymy aplikacje jako podwykonawcy powierzonych projektów. Zdobyliśmy zaufanie i uznanie agencji z Polski, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jeśli jest potencjalna płaszczyzna, na której możemy współpracować bardzo chętnie podejmiemy się takiej współpracy.

Firmowe newsy

Strona internetowa od 1700zł netto
Zobacz naszą specjalną ofertę. więcej
Sklep internetowy od 2500zł netto
Specjalna oferta na wdrożenie sklepu internetowego PrestaShop. więcej
Contact
Vkatalog.pl - profesjonalny katalog Katalog stron Katalog SEO 24.NET