O Nas

Jako studio programistyczne działamy nieprzerwanie od 2006 roku. Przez te kilka lat zdobywaliśmy doświadczenie realizując rozmaite projekty dla klientów z Polski, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Realizujemy zarówno serwisy oparte o przeglądarke www, tworzymy dedykowane aplikacje do firm o specyficznym rodzaju działalności jak również aplikacje na urządzenia mobilne.  Posiadana wiedza z zakresu projektowania aplikacji internetowych pozwala nam zrealizować każdy nawet najbardziej wymagający projekt.

 

Ponieważ mamy na koncie kilkadziesiąt projektów a Ty będziesz prawdopodobnie realizował swój pierwszy, zatem pomożemy także na etapie projektowania funkcjonalności tak aby serwis był prosty w obsłudze, szybki w działaniu, bezpieczny w użytkowaniu i by osiągnął zamierzony przez Ciebie cel. Wszystko po to by po zakończeniu realizacji można było powiedzieć, że to dobrze wykonana robota.

 

Mamy opanowane zarówno technologie dostępne na platformę www jak i aplikacje typu desktop i urządzenia mobilne, więc stworzymy każda potrzebną aplikację także w połączeniu kilku technologii.

Firmowe newsy

Strona internetowa od 1700zł netto
Zobacz naszą specjalną ofertę. więcej
Sklep internetowy od 2500zł netto
Specjalna oferta na wdrożenie sklepu internetowego PrestaShop. więcej
Contact
Vkatalog.pl - profesjonalny katalog Katalog stron Katalog SEO 24.NET